ДВОЙНО ШОКОЛАДОВИ БИСКВИТКИ

Ето и обещаната рецепта по-рано тази вечер, на тези толкова шоколадови и толкова хрупкави бисквитки. Продукти: 100 гр. кр. масло на стайна температура 150 гр. маргарин също на стайна температура 180 гр. захар 2 броя яйца 40 гр. тъмно какао 1/4 ч.л. сол 1 ч.л. бакпулвер 1/2 ч.л. сода бикарбонат сока и кората на един…